Domů / O společnosti

Novinky a aktuality

Nový termostat Raychem SENZ Wifi

Jedinečné termostaty Raychem SENZ Wifi umožňují snadné a přehledné ovládání domu z kteréhokoli místa.

Decentrální rekuperační jednotka AIR 70

Je dokonalým řešením, které spojuje všechny vlastnosti pro větrání a rekuperaci tepla do jednoho kompaktního celku.Všechny novinky >>>>

O společnosti

Firma ŠTORC vznikla roku 1992 jako specialista na aplikace s elektrickými topnými kabely. Dříve jsme vystupovali pod obchodním názvem VETRA – ŠTORC. V současné době nese firma obchodní jméno ŠTORC TZB s.r.o.  

Od začátku své činnosti spolupracujeme s firmou DEVI. Od roku 2009 jsme přidali do své nabídky i výrobky firmy RAYCHEM, která je vynálezcem a předním výrobcem samoregulačních kabelů. V roce 2003 naše firma rozšířila svou činnost o dodávky větrání a klimatizace. V této oblasti se stala v  roce 2011 výhradním dodavatelem komplexního systému větrání Brink Climate Systems pro ČR.

Naším cílem je navrhnout, dodat a zajistit servis komplexního řešení vytápění, větrání a klimatizace a zabezpečit tak zdravé a komfortní bydlení pomocí kvalitních a úsporných technologií – DŮM PRO ŽIVOT. Mezi přednosti firmy spadá dlouholetá znalost oboru ověřená praxí a individuální přístup.

Tradice,
kvalita,
zkušenosti
Úsporné
řešení
Technická
podpora
Komplexní
řešení

 

 

Naše firma je také zařazena do programu Zelená úsporám