Domů / Aplikace / Podlahové vytápění / Topné kabely do betonu

Novinky a aktuality

Nový termostat Raychem SENZ Wifi

Jedinečné termostaty Raychem SENZ Wifi umožňují snadné a přehledné ovládání domu z kteréhokoli místa.

Decentrální rekuperační jednotka AIR 70

Je dokonalým řešením, které spojuje všechny vlastnosti pro větrání a rekuperaci tepla do jednoho kompaktního celku.Všechny novinky >>>>

Topné kabely do betonu

Flexibilní odporové topné kabely pro podlahové vytápění

Topný kabel T2Blue pro elektrické podlahové topení_RaychemFlexibilní odporový topný kabel je možnou volbou při požadavku na podlahové vytápění nových i renovovaných domů, chat, kanceláří nebo výrobních prostor všech velikostí a tvarů.

Nejvíce se tento typ topení hodí tam, kde mají být jako podlahová krytina použity dlaždice a přírodní kámen. Může být ale použit i pod plovoucí podlahy, koberce a linolea.

 

 

Topný kabel se instaluje na všechny běžné a stabilní podklady. Elektrické topení Raychem je ukládáno do vyrovnávací hmoty, na kterou je pak pokládána podlahová krytina.
Instalovaný výkon se pohybuje v rozmezí 60 – 130W/m2 v závislosti na tepelně izolačních vlastnostech budovy a místních klimatických podmínkách.

 

 

Abychom zabránili prostupu tepla směrem dolů, a docílili tak nejúspornějšího provozu podlahového vytápění, je nezbytně nutné tepelně odizolovat podlahu pod topnými kabely.