Domů / Aplikace / Komfortní a úsporné podlahové vytápění

Novinky a aktuality

Nový termostat Raychem SENZ Wifi

Jedinečné termostaty Raychem SENZ Wifi umožňují snadné a přehledné ovládání domu z kteréhokoli místa.

Decentrální rekuperační jednotka AIR 70

Je dokonalým řešením, které spojuje všechny vlastnosti pro větrání a rekuperaci tepla do jednoho kompaktního celku.Všechny novinky >>>>

Komfortní a úsporné podlahové vytápění

Tajemství přirozeného a příjemně vnímaného tepla spočívá v rovnoměrném zahřátí všech povrchů v místnosti. Lidé se cítí příjemně, pokud je obklopují předměty s ideální teplotou. Moderní elektrické podlahové topení Raychem přináší vysoký komfort pro celou rodinu!

Úsporné vytápění - Podlahové vytápění dosahuje ideální tepelné pohody při teplotách o 2°C až 4°C nižší, což vede k 10% až 20% úsporám energie.

Neviditelný, příjemný a praktický topný systém, který rovnoměrně zahřívá všechny povrchy místnosti. Nejteplejší zóna se nachází přesně tam, kde je potřeba.

Suchá podlaha = hygiena a snadnější údržba - Jeden z nejhygieničtějších způsobů vytápění, který se vyznačuje minimálním prouděním vzduchu v místnosti a společně s lehce udržovatelnými krytinami činí topný systém vhodný např. pro alergiky.

Vhodné pod každou krytinu - dřevo, dlažba, plasty, koberec apod. Použití podlahových krytin je téměř neomezené.

 

Způsoby instalace podlahového vytápění

Podlahové vytápění může sloužit jako hlavní topný systém jednotlivých místnosti i celého domu, nebo jako doplňkový zdroj tepla, tzv. temperování podlahy na příjemnou teplotu:

 

 

 

Odporové topné kabely – podlahové topení vydrží stejně dlouho jako Váš dům a to bez nutnosti jakékoliv údržby … více informací

 

 

 

Samoregulační topné kabely – energetický úsporný systém podlahového vytápění … více informací

 

 

 

Topné rohože – vytvoří teplou, suchou a bezpečnou podlahu, na které se budete cítit dobře Vy i Vaše děti… více informací o tomto podlahovém vytápění

 

 

Isolecta – izolační deska pro elektrické vytápění podlah… více informací